درباره تاپ نیاز

در تاپ نیاز ، همه چیز تحت کنترل شماست!

هر اتفاقی که در تجارت پارسی مرتبط با شما رخ می دهد، تجارت پارسی شما را مطلع می کند. پرسیدن سوال در مورد آگهی شما، پاسخ دیگران به پرسش های شما، هنگام شروع و پایان آگهی و... توسط سایت و از طریق ایمیل و در آینده نه چندان دور پیام کوتاه به شما اطلاع داده می شود، البته اینکه شما چه اطلاعیه های را از طریق چه روشی دریافت نمایید، توسط شما قابل تنظیم است.تاپ نیاز  ساده است

تاپ نیاز  ساده و سریع است. شما می توانید به سادگی از تمامی امکانات تاپ نیاز  استفاده نمایید. ما برای آسایش شما، روش های گوناگونی برای سادگی تاپ نیاز   به کار گرفته ایم. به عنوان مثال شما می توانید در عرض 1 دقیقه، 10 آگهی خود را بروز کنید؛ بدون این که از کندی اینترنت خانگی ناراحت گردید. اگر ایده ای برای ساده تر شدن تاپ نیاز  دارید ما را مطلع نمایید. بهترین ایده ما درتاپ نیاز  استفاده از ایده های شماست.

 

آگهی شما در صفحات اول گوگل

کافی ست شما یک آگهی رایگان با یک عنوان مناسب در تاپ نیاز درج نمایید، چند ساعت دیگر عنوان آگهی خود را در گوگل جستجو نمایید، آگهی شما در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر خواهد شد! ما تتاپ نیاز را با بررسی به روز ترین راهکارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو،  ساخته ایم

 

 

فاصله ما تا شما چند کلیک

مرکز تماس کاربران تاپ نیاز ، پل ارتباطی ما با شماست. با چند کلیک ساده اولین ارتباط خود را با تاپ نیاز   شروع نمایید. تیم پشتیبانی تاپ نیاز پاسخگوی شما خواهد بود. اگر پیشنهاد همکاری باتاپ نیاز  دارید، نیازمند پشتیبانی هستید، انتقاد یا پیشنهادی دارید، حتما سری به مرکز تماس کاربرانتاپ نیاز   بزنید.

 

درج آگهی خدمات و محصولات به صورت رایگان

شما در تاپ نیاز   می توانید خدمات و محصولات خود را به صورت رایگان در یکی از گروه های  آگهی نمایید. پس از تائید آگهی شما توسط تیم پشتیبانی تاپ نیاز ، آگهی شما در سایت به نمایش در می آید. در صورتی که شما عضوتاپ نیاز   باشید، می توانید آمار نمایش آگهی های خود را ببینید و یا آگهی را برای نمایش در اول لیست آگهی های جدید بروز نمایید. هیچ محدودیتی در تعداد درج آگهی وجود ندارد.

 

چند کلیک فاصله شما تا بهترین انتخاب

در صورتیکه به دنبال خرید یک لپ تاپ مناسب، یک موبایل خوش قیمت هستید، یا به دنبال شغلی ایده آل می گردید و یا به دنبال یک تور مناسب برای یک مسافرت دلپذیر می باشید، یا به دنبال یک آموزشگاه برای کنکور می گردید و یا ... تاپ نیاز   بهترین مکان برای شماست. با چند کلیک می توانید به یک انتخاب هوشمندانه و مناسب دست یابید. شما در تاپ نیاز  می توانید به دو روش ساده نیاز خود را بیابید، یا از باکس جستجو استفاده نموده و با وارد کردن کلمات مرتبط جستجو نمایید و یا از طریق گروه بندی های تاپ نیاز  گام به گام به خواسته خویش نزدیک تر شوید  .

 

امکان پرسش و ارتباط با آگهی دهنده در مورد یک آگهی

در صورتیکه در مورد یک آگهی ابهام یا پرسشی دارید، می توانید با فرم در نظر گرفته شده در صفحه جزئیات آگهی سوال خود را به صورت مستقیم از آگهی دهنده بپرسید، ما به آگهی دهنده از طریق تاپ نیاز  و ایمیل، پرسش شما را اطلاع می دهیم، پاسخ آگهی دهنده به شما ایمیل خواهد شد .

 

تاپ نیاز  یک درگاه تجاری ست

تاپ نیاز یک درگاه تجاری است. نیازمندی های اینترنتی اولین سرویس، از سرویس های این درگاه تجاری است. ما در این درگاه تجاری، با چشم انداز ارائه سرویس های مطمئن، ساده و سریع به صاحبان کسب و کار، و فراهم نمودن بستری امن و صادقانه به مصرف کنندگان، گام به گام پیش خواهیم رفت.

 

 تاپ نیاز براساس نظرات کاربران به روز می شود

بهترین ایده ما در تاپ نیاز  استفاده از ایده های شماست. تاپ نیاز   راهکاری مختلفی را برای جمع آوری نظرات شما در نظر گرفته شده است، مرکز تماس کاربران تاپ نیاز  ، بررسی رفتار کاربران در سایت از طریق داده های جمع آوری شده در تاپ نیاز  ، مصاحبه موردی با کاربران تاپ نیاز   و ... روش های می باشند که ما از طریق آنها نظرات شما جمع آوری می کنیم. براساس این نظرات، طراحی و عملکرد تاپ نیاز  چندماه یک بار بروز می گردد.